Skorzystaj z naszej OFERTY TYGODNIA! Piękna biżuteria w niezwykle okazyjnej cenie.

NASZYJNIK & BRANSOLETKA 2 w 1

0 opinii
120,00
Brak
Przewidywany czas wysyłki: do 0 dni

Minimalistyczna ale ciekawa biżuteria 2w1. Wykonana została z ozdobnego łańcuszka o okrągłych ogniwkach i może być noszona zarówno jako bransoletka jak i naszyjnik. Biżuteria została wykonana w ciekawy sposób, tak że element ozdobny - koło, stanowi jednocześnie zapięcie. Srebro oksydowane i polerowane. UWAGA: zapięcie jest bardzo bezpieczne, wykonane w taki sposób aby jak najbardziej zminimalizować ryzyko ewentualnego samoistnego rozpięcia. Niestety może to również stanowić przeszkodę do samodzielnego zapięcia bransoletki / naszyjnika i trzeba będzie skorzystać z pomocy drugiej osoby. Zdjęcia nr 3 i 4 przedstawiają rozpięte koło (zapięcie).

 

  • MATERIAŁ: srebro pr. 925
  • KAMIENIE: bez kamienia
  • ŚREDNICA KOŁA (ZAPIĘCIA): ~19-20 mm
  • DŁUGOŚĆ BRANSOLETKI / NASZYJNIKA: 55 cm (na zamówienie możemy wykonać bransoletkę innej długości)

 

UWAGA: Istnieje możliwość wykonania takiego naszyjnika/bransoletki również z łańcuszkiem o innym kształcie ogniwek. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.

Powiadomienie o dostępności: NASZYJNIK & BRANSOLETKA 2 w 1

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie. W przypadku wzorów, które są opisane jako "wyłącznie na zamówienie" skontaktuje się z Pastwem pracownik sklepu.

Zapis do newslettera