Skorzystaj z naszej OFERTY TYGODNIA! Piękna biżuteria w niezwykle okazyjnej cenie.

LEŚNE DZWONKI W KROPLI ROSY

0 opinii
90,00
Brak
Przewidywany czas wysyłki: do 0 dni

Urocza autorska bransoletka, utrzymana w odcieniach niebieskiego. Bransoletka wykonana została z grubego (3 mm) ciemnoniebieskiego kauczuku, ze srebrnymi zakończeniami i zapięciem, ozdobiona kielichem kwiatowym, w którym osadziliśmy okazały (8 mm) kulisty kaboszon niebieskiego howlitu. Kauczuk owija się dwukrotnie wokół nadgarstka a wykończony jest przedłużką z łańcuszka również ozdobioną kielichem kwiatowym. Dodatkową ozdobą jest tu kropla lapis lazuli w ciekawej odmianie barwnej denim, wykonana w formie zawieszki typu charms. Zawieszkę z lapisem można podwiesić do bransoletki z kauczuku, np. w oczkach przedłużki lub ozdobić nią inną bransoletkę czy łańcuszek na szyję. Ciekawa forma i zestawienie kolorystyczne.

 

  • MATERIAŁ: kauczuk, srebro pr. 925
  • KAMIENIE: howlit (kulisty kaboszon - 8 mm), lapis lazuli (kropla 15 x 8 mm)
  • DŁUGOŚĆ ZAWIESZKI Z LAPISEM: 28 mm (wraz z karabińczykiem)
  • CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ BRANSOLETKI Z KAUCZUKU: 38 cm + 3 cm przedłużki (na życzenie możemy wykonać bransoletkę innej długości)
Powiadomienie o dostępności: LEŚNE DZWONKI W KROPLI ROSY

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie. W przypadku wzorów, które są opisane jako "wyłącznie na zamówienie" skontaktuje się z Pastwem pracownik sklepu.

Zapis do newslettera