Skorzystaj z naszej OFERTY TYGODNIA! Piękna biżuteria w niezwykle okazyjnej cenie.

INCY WINCY SPIDER

0 opinii
140,00
Brak
Przewidywany czas wysyłki: do 0 dni

 

Uroczy zestaw autorskich bransoletek utrzymany w kolorystyce czerni. Jedna z bransoletek wykonana została z grubego (3 mm) czarnego kauczuku, ze srebrnymi zakończeniami i zapięciem a podwieszony do bransoletki pająk został ozdobiony kulistym (6 mm) kaboszonem onyksu. Kauczuk owija się dwukrotnie wokół nadgarstka a wykończony jest przedłużką z łańcuszka również ozdobioną kuleczką (3 mm) onyksu. Druga to bransoletka na gumce wykonana z 8 mm kul onyksu ozdobiona wycinaną zawieszką pajęczynką (22x18 mm), podwieszoną na przekładce typu pandorka. Elementy srebrne oksydowane i polerowane. Bransoletki będą pasować na nadgarstek 16-18 cm. Do kompletu polecamy kolczyki W SIECI lub INCY WINCY SPIDER.

 

  • MATERIAŁ: kauczuk, srebro pr. 925
  • KAMIENIE: onyks (kulisty kaboszon - 6 mm, kuleczka - 3 mm, kule - 8 mm)
  • WYMIARY ZAWIESZEK: pająk - 17x12 mm, pajęczyna - 22x18 mm
  • CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ BRANSOLETKI Z KAUCZUKU: 38 cm + 3 cm przedłużki (na życzenie możemy wykonać bransoletkę innej długości)
Do tego produktu polecamy
Powiadomienie o dostępności: INCY WINCY SPIDER

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie. W przypadku wzorów, które są opisane jako "wyłącznie na zamówienie" skontaktuje się z Pastwem pracownik sklepu.

Zapis do newslettera