Skorzystaj z naszej OFERTY TYGODNIA! Piękna biżuteria w niezwykle okazyjnej cenie.

BRANSOLETKA STEAMPUNK

0 opinii
90,00
Brak
Przewidywany czas wysyłki: do 0 dni

Ciekawa autorska bransoletka z podwieszonymi elementami w stylu steampunk, wykonana z kauczuku (2,5 mm) w kolorze czarnym, ze srebrnymi zakończeniami i zapięciem. Jedną z zawieszek ozdobiliśmy ciekawą techniką embossingu (wytłaczania). Wytłoczony wzór został pokryty czarną patyną a następnie przetarty, dzięki czemu uzyskaliśmy ciekawy efekt. Druga z zawieszek to wycięta ze srebrnej blachy zębatka. Patynowaną powierzchnię zabezpieczyliśmy specjalnym lakierem przed procesami ciemnienia i zmiany barwy. Pozostałe elementy srebrne oksydowane i polerowane. Kauczuk owija się trzykrotnie wokół nadgarstka a wykończony jest przedłużką z ozdobnego łańcuszka. Do kompletu można dokupić kolczyki. Będą tu pasować zarówno kolczyki STEAMPUNK jak i STEAMPUNK II.

UWAGA!!! ZMIANA!!! Obecnie standardowo bransoletkę steampunk wykonujemy na bazie kauczuku (ta widoczna na zdjęciu jest wykonana z czarnego rzemienia). Grubość bransoletki ani jej długość nie uległy zmianie, zmienił się tylko materiał. Istnieje możliwość wykonania na zamówienie bransoletki z czarnego lakierowanego rzemienia, jednak czas realizacji zamówienia może wtedy ulec wydłużeniu (nawet do 14 dni roboczych).

 

  • MATERIAŁ: kauczuk, srebro pr. 925
  • KAMIENIE: bez kamienia
  • ŚREDNICA ZAWIESZEK: 20 mm
  • CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ BRANSOLETKI: 55 cm + 3 cm przedłużki (na życzenie możemy wykonać bransoletkę innej długości)
Powiadomienie o dostępności: BRANSOLETKA STEAMPUNK

Na podany adres e-mail zostanie wysłane powiadomienie, gdy produkt będzie dostępny w naszym sklepie. W przypadku wzorów, które są opisane jako "wyłącznie na zamówienie" skontaktuje się z Pastwem pracownik sklepu.

Zapis do newslettera