Wczytuję dane...
Model: BR142

Uroczy zestaw autorskich bransoletek utrzymany w kolorystyce pięknej czerwieni. Jedna z bransoletek wykonana została z grubego (3 mm) czerwonego kauczuku, ze srebrnymi zakończeniami i zapięciem a podwieszony do bransoletki mak został ozdobiony drobnym (4 mm) kaboszonem karneolu. Kauczuk owija się dwukrotnie wokół nadgarstka a wykończony jest przedłużką z łańcuszka również ozdobioną kuleczką (4 mm) karneolu. Druga to bransoletka na gumce wykonana z 8 mm kul karneolu ozdobiona grawerowaną zawieszką z makami (17 mm), podwieszoną na przekładce typu pandorka. Elementy srebrne oksydowane i polerowane. Bransoletki będą pasować na nadgarstek 16-18 cm. Polecamy pozostałe elementy z serii CZERWONE MAKI.

 

  • MATERIAŁ: kauczuk, srebro pr. 925
  • KAMIENIE: karneol (kaboszon - 4 mm, kuleczka - 4 mm, kule - 8 mm)
  • WYMIARY ZAWIESZEK: kwiatek - 15 mm, grawerowana z makami - 17 mm
  • CAŁKOWITA DŁUGOŚĆ BRANSOLETKI Z KAUCZUKU: 38 cm + 3 cm przedłużki (na życzenie możemy wykonać bransoletkę innej długości)
Napisz opinię
2019-03-12 10:58:13 - Małgosia

Urocze bransoletki. Świetnie się noszą i pięknie prezentują na ręce. Do bransoletek pracownia SREBRNY STYL wykonała dla mnie na zamówienie kolczyki z karneolem. Mam teraz wspaniały komplet. Dziękuję.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...